Športová príprava detí

Všeobecná skupinová športová príprava detí je tréningový program pre športovcov ako i pre tých čo len chcú začať s nejakým športom,
je zameraný hlavne na deti vo veku od 11-15 rokov.


Učíme tu základy cvikov tak aby boli technicky správne prevedené, získajú pohybový základ pre náročnejšie cviky, vytvoria si odolnosť voči zraneniam a získajú kondíciu pre zvládanie svojho športu.

Všeobecná príprava tvorená silovým a kondičným tréningom tvorí základ v príprave športovca.

Pri správnej technike a intenzite zaťaženia sú pozitíva silového tréningu: Hlavne prevencia proti zraneniam, rozvoj oporného a pohybového aparátu, nárast sily, rýchlosti a výbušnosti.

Pozitívom kondičného tréningu detí je rozvoj aeróbnej a anaeróbnej vytrvalosti.

Nenechajte si ujsť ukážkovú hodinu zdarma, prídite s vašimi deťmi 15.1.2018 kde si vaše deti zatrénujú.


Nech deti športujú správne, aby boli zdravé

 Kondičná príprava detí 2.

Bežky ako mučiaci nástroj

      Tiež sa Vám pri predstave bežkovania vynorí obraz Vášho brodenia sa v hlbokom snehu,
kde päta 
vykĺza mimo os lyže, neustále Vám podšmykuje sklznica a ťažké palice sú Vám viac na škodu, ako na osoh?
     Cítite ten chlad, keď sa Vám do niekdajších členkových lyžiarskych topánok naberá sneh, pri
ceste dolu kopcom balansujete a mávate rukami ako v cirkuse, máte smrť v očiach, ste unavení
a máte chuť celú tú bežkársku výstroj zahodiť priamo v lese za najbližší smrek?

maxresdefault0a72f94a22d285b25f638fd4ff238f4f

Kým to vzdáte, zadržte!

Ak toto sú tie najbežnejšie predstavy ľudí o tom, čo je to bežkovanie a ako
vyzerá, je načase ich vyvrátiť.

Nebola by škoda ani to nevyskúšať iným spôsobom, správne?
Bežky už dávno nie sú tým známym synonymom trápenia a už dávno neslúžia len na turistický presun z bodu A do bodu B, ako tomu bývalo kedysi. Jeden z najzdravších športov vôbec, ktorý rozvíja celé telo a to všetko na čerstvom vzduchu v prírode mimo ruch miest, zažíva v súčasnosti svoj veľký návrat a reštart. Je vhodný pre všetky vekové a váhové kategórie, umožňuje zažívať radosť z pohybu zdravo a s ohľadom na Vaše fyzické možnosti, individuálne, alebo trebárs aj celou Vašou rodinou a priateľmi.

Každý, skutočne každý sa môže naučiť, ako stáť na lyžiach bezpečne,

ako si vychutnávať onen jedinečný kĺzavý pohyb, zapojiť pri ňom správne aj horné končatiny a s istotou a radosťou sa spustiť dole z kopca, na ktorý ste sa sami vyšplhali bez strachu z pádu, či úrazu.

S modernou výbavou nohy a telo lebedia. Je ľahká, funkčná, bezpečná. Drží stopu, drží nohu tam, 
kde má a čím viac ju využívate, tým väčšiu radosť Vám spôsobuje. Určite si svoje tempo a kochajte sa prírodou. Neberte sa tak vážne, veď o nič nejde. Na upravených bežeckých tratiach v okolitých kopcoch si na menšestri môžete zajazdiť klasickým i voľným (korčuliarskym štýlom). Nevadí, keď nepôjdete ako Marit Bjoergen , či Ole Einar Bjoerndalen. 
Choďte si svoje, nechajte si vyštípať líca.

Majte z pohybu radosť a robte ho správne.

galtur--c-maxum2015-03360
  • Že sa bojíte že budete vyzerať trápne? Určite menej, ako keď bežky zavrhnete skôr, než ich vyskúšate.
  • Že nemáte výstroj? Požičajte si, na jeden deň sa to dá už za cca 10€, môžete si vybrať, či chcete ísť klasickú alebo voľnú techniku, vyskúšať rôzne typy lyží, palíc a obuvi a následne sa rozhodnúť.
  • Že nemáte na to kondičku? Najvyšší čas ju začať získavať!
  • Že predsa nechcete začať sami? Neviete ako na to? Že nemáte parťáka, s ktorým vyraziť a vlastne ani neviete, kam na bežky ísť?

Nuž na to sme pre Vás v BaseGyme pripravili kurzy bežkovania, na ktorých zažijete množstvo zábavy,
naučíte sa všetko potrebné, čo Vás zaujíma, budete na čerstvom vzduchu v partii ľudí, ktorí tiež
urobili prvý krôčik a rozhodli sa zlepšiť svoju bežkársku techniku.

Bežkami môžete taktiež začať 
výrazne zvyšovať svoju kondíciu pre výkon akýchkoľvek iných športov, ktoré Vás zaujímajú. Naša spokojná 100-ka absolventov kurzov 2017 a 2018 Vám o tom povie svoje.
Urobte prvý krok: PRÍĎTE TO VYSKÚŠAŤ, tešíme sa na Vás!

timthumb

Prihlásiť sa a pozieť si termín môžete TU


Entry Kurz

Entry Promo

Zmeň svoj životný štýl vďaka, ktorému dosiahneš KONDÍCIU akú si nikdy nemal a staň sa lepším človekom! V BaseGym Banská Bystrica Ti ponúkame pomocnú ruku na tejto ceste. Otvárame trojtýždňový kurz pre všetkých odvážnych, ktorí sa rozhodli pre zmenu!

Najbližšie kurzy:

  9.1.2018


Prihláška TU


BaseGym kurz pre začiatočníkov vznikol na základe dlhoročných skúseností, aby Ťa čo najlepšie pripravil na jednotlivé tréningy. Počas šiestich lekcii Ťa oboznámime s terminológiou, základnými cvičebnými postupmi, so systémom a štruktúrou tréningu filozofie CrossFit a mnoho ďalšieho. Tak aby si mohol neskôr plnohodnotne nastúpiť na skupinové tréningy.

Kurz je vyhlásený priebežne počas celého roka v priemere raz mesačne obsahuje 6 x 75min tréningových jednotiek s kvalifikovaným a skúseným trénerom. Spoznaj komunitu skvelých ľudí a pracuj cieľavedomo na svojom zdravom životnom štýle spolu s nami!

Každý musí absolvovať všetky časti kurzu aby mohol neskôr navštevovať skupinové tréningy.
Pokiaľ sa ti nebude dať niektorú časť kurzu absolvovať, budeš si ju môcť nahradiť po dohode s trénerom.

Cena kurzu je len 30 Eur.
Alebo telefonicky na: 0918 964 525
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

bg-kurz-zaciatocnikov2

Kettlebell amateur CHALLENGE Brno v podaní našich atlétov

Nebudeme obšírne opisovať túto akciu, ktorú si mimochodom naši odchovanci zorganizovali úplne sami, bez akejkoľvek našej podpory, alebo prehovárania, aby sa zúčastnili. O to krajší je pocit, keď sa ľudia pod vašim vedením dostanú do fázy, kedy sami vyhľadávajú príležitosti ako otestovať svoje schopnosti, resp. kde by sa mohli porovnať s inými, začínajúcimi atlétmi.

Reprezentovanie gymu sa spája aj s mnohými výhodami a programingom, ktorý sa dostáva len atlétom so 4 hviezdami na hrudi. Áno aj to je Base Gym. Každému kto nás reprezentuje na akomkoľvek podujatí sa snažíme maximálne pomáhať a dosahovať stanovené ciele. Je radosť keď atlét prekoná svojho trénera, resp. získa na súťaži zopár nových skúseností, bez ohľadu na umiestnenie. Ostatne, prečítajte si pár slov od jednej našej z najvernejších klientiek Adi Ľuptákovej. Sme na vás hrdý!!!

Video z tejto akcie: https://www.youtube.com/watch?v=rab3sucQBzE


Kubo vymyslel, my sme sa nechali nahovoriť a Base Gym Team v zložení Zuzka, Saška, ja Kubo bol pripravený sa predstaviť na amatérskej súťaži v Brne. Organizátori na sociálnej sieti sľubovali srandu, vypotenie vianočných koláčov, nabudenie sa na nový rok pozitívnou energiou do trénovania a života. To čo sľúbili, aj dodržali a WODy boli náročné, ale jednotlivé cviky zvládnuteľné. Vstávanie o štvrtej ráno, 1. heat o jedenástej, posledný najdlhší o štvrtej poobede, to bolo nič oproti vyhlasovaniu výsledkov. Dúfali sme v pódiové umiestnenie, ale 2 prvé miesta milo prekvapili a natešení sme sa mohli ísť konečne riadne najesť.

Musím pochváliť organizátorov, pretože všetko išlo podľa rozpisu, vytvorili super atmosféru v naozaj krásnom gyme. Každému z nás to dalo veľa. Víťazi musia hľadať profesionálne súťaže, Saška zistila, že zvládne oveľa viac ako si myslí a ja musím popracovať na kondičke. Skvelý víkend za nami a môžeme na sebe pracovať ďalej, ciele sme si dali, teraz už len, aby sme ich naplnili

IMG 7412

IMG 7428
  
 

Spoločný projekt CrossGym Liga

S Pavlom Margetiakom z Mólo Gym vo Zvolene sme na spoločných tréningoch nahlas uvažovali, ako spojiť CrossFit komunitu na strednom Slovensku. Slovo dalo slovo a tak vznikla CrossGym Liga. A o čom to celé je?

Čítať ďalej...

Yoga v BaseGyme
Prečo Yoga?
Yoga je forma fyzického a psychického cvičenia. Prináša sebou niekoľko benefitov a to nielen pre telo, ale aj pre 

naše vnútro, na ktoré často krát máme málo času, a ktoré je veľmi dôležité pre náš šťastný osobný vývoj. Yoga nás učí uvedomeniu si prítomnosti, správnemu dýchaniu, relaxácii, i pozitívnemu mysleniu a to sú kvality, ktoré sa zídu každému z nás. Aj preto, pravidelné cvičenie yogy do svojho tréningového programu zahŕňa čoraz viac vrcholových športovcov v golfe, tenise, atletike a iných. Aby človek začal cítiť jej pozitívne účinky je nevyhnutné pravidelné cvičenie, minimálne 2x do týžňa. 


Čo Ti dá pravidelné cvičenie yogy?
    •       zlepšuje držanie tela a formuje postavu
    •       uvoľňuje a zároveň spevňuje chrbát
    •       rozvíja flexibilitu
    •       dodáva psychickú a fyzickú silu
    •       odstraňuje napätie a stres
    •       pomáha znížiť či odstrániť bolesti chrbtice
    •       zbavuje telo únavy a nečistôt
    •       podporuje ,premazanie, a prekrvenie kĺbov, väzov a šliach
    •       omladzuje a vitalizuje organizmus
    •       zlepšuje športový výkon
    •       zvýšuje prevenciu proti poraneniu
    •       zlepšuje činnosť vnútorných orgánov
    •       stimuluje metabolizmus a zvyšuje imunitu
    •       podporuje trávenie a vylučovanie
    •       harmonizuje hladinu hormónov v tele
    •       odstraňuje svalové disbalancie

Dĺžka hodiny je 70minút, cena za hodinu 4€.
Na hodiny zatiaľ nie je potrebné sa vopred nahlásiť, stačí len prísť o 10minút skôr. Začíname presne.


Platí sa na mieste inštruktorke.Maximálny počeť je 15 ľudí.
Sebou si doneste uterák, fľašu s vodou a úsmev v srdci.


 
História jednej lásky - Teamu BaseGym

Nie, nestačilo nám len tak si zacvičiť. Nestačilo nám robiť len to, čo ostatní vedľa nás. Ani občasné lichôtky dievčat, ani potľapkanie po chrbte od kamarátov, že je to celkom fajn...

Čítať ďalej...

CrossFit Open 2014

Fenomén menom CrossFit v posledných rokoch zažíva na Slovensku veľký boom a vďaka viacerým závodom a novým gymom sa dostáva do povedomia mnohých ľudí. Každý v tejto komunite vie čo je to WOD, AMRAP, REP alebo NOREP a pozná mená ako Rich Froning či Samanta Briggs, ktorí získali titul „Najviac FIT muž/žena sveta".

Dokonca známy magazín Forbes označil CrossFit Games 2013, ktoré sa uskutočnili v kalifornskom Los Angeles, za najväčšiu športovú udalosť roka. Ako Forbes písal v úvode, pre všetkých tých, ktorí stále považujú CrossFit za prechodné pobláznenie, ktoré rýchlo pominie, majú zlú správu. CrossFit tu zostane. A vo veľkom!

Open je prvý z dvoch kvalifikačných častí na CrossFit Games. Čo je najväčšia CrossFit súťaž na svete stretávajú sa tu už len tí najlepší z najlepších z rôznych kútov zemegule. 

Čítať ďalej...

Prvýkrát v BASE GYME a čo všetko môžem očakávať...

Ľudia sa vždy báli a budú sa báť neznámeho...
Prečo to tak je, nikto so 100% istotou nevysvetlí, ale pokiaľ neskúsim nikdy nič nové, môj život je veľmi ohraničený konvenciami spoločnosti. Alebo si len ľudia zjednodušujú chápanie všetkého, čomu dokonale nerozumejú a škatuľkujú si tak svoj život do niečoho poznaného, niečoho čo im je blízke a dobre poznajú?

   Neexistuje jeden rozumný dôvod prečo nevyskúšať práve CrossFit. Obavy typu „ja na to nemám“, „budem na smiech ostatným“, alebo nechcem mať veľké svaly, vôbec, skutočne vôbec nie sú na mieste.
   Čo urobí človek neznalý tejto problematike? Zapne počítač, „vygoogli“ si čarovné slovíčko CrossFit a preto, že človek je tvor lenivý začne namiesto študovania dostupných materiálov prehliadať 10tky videí na youtube. Samozrejme sa mu dostáva obraz plný „nabušených“ chlapov a „veľkých“ žien, ktoré sa skôr ako na ženy podobajú na opice. Pre muža je tento obraz nedosiahnuteľnou métou a bez takýchto svalov predsa nemôžem robiť to, čo ten chalan s bandaskami na stehnách, neľudskými tehlami na bruchu a napichanými bicepsmi. Ženu takáto predstava odrádza a už jej behá po rozume, „preboha takto predsa nechcem vyzerať, to určite nebude pre mňa to pravé“...

   Práve v tomto momente robíš chybu a aby si mal dobrý pocit, že nekysneš doma na gauči, zájdeš do klasického fitka. Dáš si pár minút na páse, obeháš zopár strojov a hlavne nezabudneš na biceps... Vydrží ti to 2 týždne a si tam kde si bol, doma pri telke. Nič, okrem toho, že chceš vyzerať lepšie ako knedľa ťa do fitka neťahá. Je to ale postačujúca motivácia? Asi nie, ak si pri tom nevydržal, alebo sa nedostavujú výsledky.

   Najjednoduchšie, čo môžeš urobiť je prihlásiť sa na tréning, prípadne zavolať našim trénerom, kt. ti vo všetkom poradia. Prvý tréning je free. Na výber je viacero typov tréningov, čo ťa môže na začiatku zneistiť. Vôbec si s tým nelám hlavu, zavolaj a my ti poradíme. Najlepším riešením je prísť na tréning pre začiatočníkov, tým určite nič nepokazíš. Na začiatku vždy preferuj heslo „menej je viac“, pretože práve v týchto momentoch sa ľudia zvyknú preceniť  a pocit z prvých strávených minút na tréningu so skúsenejšími klientmi v našom gyme je horších ako pobyt u zubára... Nepreceňuj sa na prvých tréningoch, aby si mohol aj po pondelňajšom tréningu absolvovať ďalší bez premáhania, alebo aby si na druhý deň vedel vystúpiť z auta a v pohode zdolať 2 poschodia do bytu.

   Čo je zásadné pri cvičení CrossFitu v našom gyme? Komunita! 
Niečo, čo je podľa mňa jeden z najdôležitejších faktorov motivácie. Je až neuveriteľné aké väzby a priateľstvá sa pri zdolávaní jednotlivých disciplín a workout-ov vytvárajú. Keď vieš, čím si človek musí prejsť aby to všetko zvládol, vážiš si ho oveľa viac. Navzájom sa podporujete, motivujete a aj keď budeš na niektorom tréningu posledný, ostatní ťa podvzbudia a nenechajú ťa v tom samého. Naši tréneri stoja vždy pri tebe a na základe tvojich schopností ti vedia „naškálovať“ intenzitu a obtiažnosť cvikov šitú presne pre teba. Každý tréning je iný, nemôže sa tak stať, že by si sa začal nudiť. V CrossFite je taká rozmanitosť cvikov, na ktorých dokonalé zvládnutie ti nebude stačiť celý život. Nikto sa nikomu neposmieva a skúsenejší sa snaží pomôcť začiatočníkovi. Vždy tu bude niekto, kto ti poradí...

   Takmer som zabudol... Určite chceš vedieť, či je to ťažké, namáhavé a nepríjemné. Poviem to takto. Pri každom cvičení sa človek dostáva do nepohody, pretože musí vynaložiť určité úsilie. Intenzita akú zažiješ počas wod (workout of the day) bude ohromujúca, ale nečakaj, že počas celého tréningu budeš makať na pokraji svojich schopností. To určite nie. Podstatnú časť tréningu tvorí nácvik techniky vzpieračských a gymnastických prvkov, mobility, kedy pracuješ na svojej flexibilite a samozrejme aj teória, aby si vedel čo a z akého dôvodu robíš. Najlepšie na tom je, že budeš neustále posúvať svoje schopnosti, každým tréningom sa budeš zlepšovať. Nesľubujem ti žiadne zázraky, nebudeš hneď vyzerať ako Jason Khalipa, ale výsledky sa dostavujú naozaj rýchlo. O pár týždňov sa obzrieš a zistíš aký pokrok si urobil. Vieš urobiť zhyb, drepneš svoju hmotnosť, alebo workout, kt. si išiel na prvom tréningu za 12:47 zmákneš teraz pod 10 minút. 
   Atmosféra, odbornosť, rozmanitosť tréningov, rýchly progres, funkčné telo, prílev energie, zábava, to je len zopár slov, ktoré vystihujú tréning u nás. To všetko ti pomôže zostať na správnej ceste a dosahovať stanovené ciele. Predovšetkým sa budeš tešiť na každý tréning, na ľudí, vedľa ktorých nechávaš na tréningu úplne všetko, ľudí, ktorí sa stanú súčasťou tvojho života. Komunita u nás nemá hranice a naša „rodina“ trávi spoločne veľa času aj mimo gymu. Staň sa aj ty jedným z nás.


Tešíme sa na Vás v našom gyme

Bravčo
BaseGym

Nebuď ovečkou v košiari

Chcem schudnúť, chcem mať dobrú prácu, chcem byť slávny, chcem byť zdravý...
CHCEM, CHCEM, CHCEM! Prečo väčšina ľudí ostane len pri chcení?!

Každý z nás má svoje sny. Niekto byť lekárom, či riaditeľom veľkej spoločnosti, iný chce mať dokonalú postavu. Najpodstatnejšou vecou pre naplnenie svojich snov je stanovenie si cieľov a dostatočná motivácia k ich dosiahnutiu.
Povedzme si teda pár slov o tom čo vlastne motivácia a cieľ je:

Cieľ je budúca kladná hodnota, ktorú vytyčuje a o ktorej dosiahnutie sa usiluje človek, alebo spoločenský systém. Mal by byť presne stanovený a merateľný, veď ako ináč budeš vedieť či si ho naozaj dosiahol?
Motiváciapohnútky, ktoré vyvolávajú aktivitu organizmu a určujú jej zameranie. Je to psychologický proces, ktorý aktivuje ľudské správanie a dáva mu účel a smer. Akási vnútorná hnacia sila, ktorá ženie k uspokojeniu nenaplnených potrieb, či túžob. Sila, ktorá vedie k dosiahnutiu osobných a organizačných cieľov, vôľa niečo dosiahnuť.

Veľa ľudí, s ktorými sa stretávam, si myslí, že ich musí motivovať niekto iný. Hľadajú vzory okolo seba, inšpirujú sa, povedia „ten/tá ma motivuje". Je možné, že takáto „motivácia" môže prispieť k naštartovaniu zmien, avšak principiálne musí motivácia vychádzať z každého z nás, z nášho vnútra, z našich pohnútok a potrieb. Ak chcem niečo vo svojom živote zmeniť, zlepšiť, či niekam sa posunúť, v prvom rade si musím sám vedieť odpovedať na otázku čo chcem dosiahnuť, vedieť si zdôvodniť, prečo chcem opustiť svoju rutinu, na isté obdobie sa vymaniť zo svojej pohodlnosti a niečo vo svojom živote zmeniť. Každý z nás má na to iný dôvod.

My, ktorí sa pohybujeme v oblasti športu a zdravého životného štýlu, sa väčšinou venujeme redukcii hmotnosti, zlepšeniu kondície, zdokonaleniu pohybu a snažíme sa pomôcť ľuďom dosiahnuť to, po čom túžia, nech už je ich dôvod akýkoľvek. Avšak každý si musí v prvom rade uvedomiť, že nikto iný za neho nielen, že nestanoví jeho cieľ, ale ani nebude vedieť urobiť konkrétne kroky k tomu, aby mu ho pomohol dosiahnuť. To podstatné je teda na tebe!

Motivácia bez cieľa je ako duša bez tela.

Pri motivácii a stanovovaní si cieľa je veľmi potrebné uvedomiť si, či cieľ je pre nás naozaj dôležitý, prečo práve toto chceme a či sme naozaj odhodlaní vydať sa novou cestou, ktorá nemusí byť prechádzkou ružovou záhradou. A pokiaľ je motivácia dostatočne silná, každý z nás má na to, aby svoj vysnívaný cieľ dosiahol.
Dôležité je taktiež stanoviť si ho reálne, vrátane časového limitu na jeho splnenie. Pokiaľ si stanovíš nereálny cieľ, motivácia nebude dostatočne silná na jeho splnenie, lebo v tvojich očiach bude až nepredstaviteľne ďaleko. Je tiež dobré rozložiť si ho na menšie a kratšie ciele, ktoré budeme dosahovať postupne, aby sme nestratili nádej, že sa nám to nepodarí. Úspešní ľudia vo svete vedia, že odmenu za svoju prácu si nemôžu vybrať hneď, treba si na ňu počkať, preto vytrvaj a ona sa určite dostaví.

Ak chcem dosiahnuť viac a to nielen v športe, potrebujem urobiť niečo iné, ako robia všetci navôkol.

Je dobré nájsť si svoj cieľ a sám pre seba si vedieť odôvodniť, prečo ho vlastne chcem dosiahnuť a podľa môjho názoru je tiež veľmi dôležité povedať o ňom niekomu, kto ma pri jeho dosahovaní bude podporovať, či viesť... Veď možno to poznáš. S malou dušičkou keď si sa aspoň trochu odhodlal urobiť niečo inak, povedal/-a si to rodičom, partnerovi alebo súrodencovi a ten hneď začal...„no určite to už tu raz bolo" alebo „načo by si to robil/-a veď ty to aj tak nedokážeš", „načo by sme to menili", alebo „veď to sa nedá" a podobne.
Vtedy je dôležité nájsť si svojho mentora. Je to človek, ktorý sa v danom obore vyzná, má reálne skúsenosti a bude ťa viesť. Nebude síce robiť veci za teba, no ukáže ti správnu cestu a podporí ťa, keď ti bude ťažko.

Ak máš aj ty športový, či zdravotný cieľ, u nás v BaseGym-e za nami môžeš kedykoľvek prísť. Všetci naši tréneri sú profesionáli a s radosťou ti pomôžu. Neboj sa preto osmeliť a nehanbi sa rozprávať o svojich snoch a túžbach.

Zhrnutie na záver:
  • Stanov si presne merateľný cieľ a časovo ho ohranič
  • Povedz to blízkemu, alebo si nájdi mentora
  • Rozdeľ si cieľ na menšie dostupnejšie ciele
  • Stanov si presný plán na jeho dosiahnutie
  • Meraj si svoj postup a zapisuj si výsledky
Takže ešte raz: Aj tebe sa už stalo že si svojich kamarátov, rodičov, či kolegov počul rozprávať o tom, čo všetko chcú, no nakoniec z toho nič nebolo?

Nebuď ako oni! Vymaň sa zo svojho pohodlia. Nebuď ovečkou v košiari, ktorá si nemôže vybrať, čo chce.

Prajem ti veľa úspechov pri dosahovaní cieľa a veľa sily.
Pišta
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2018 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design