športova priprava deti

Prečo začať

Týmto článkom by sme vás chceli oboznámiť s programom pre deti.
Chceme aby viac športovali a hlavne športovali správne, chceme aby sme vytvorili kolektív ktorý športuje.

ČÍTAJ VIAC...

TRÉNERI

trener IVAN
HRNČIAR
JOZEF
KUBELA
20289718 10209821713288243 1639864166 n 1 MARTIN
TISTAN

TVOJI TRÉNERI

NIEČO O NÁS :-)

ČÍTAJ VIAC...

Base Gym Banská Bystrica

Promo trailer 2016

Kettlebell amateur CHALLENGE Brno v podaní našich atlétov

Nebudeme obšírne opisovať túto akciu, ktorú si mimochodom naši odchovanci zorganizovali úplne sami, bez akejkoľvek našej podpory, alebo prehovárania, aby sa zúčastnili. O to krajší je pocit, keď sa ľudia pod vašim vedením dostanú do fázy, kedy sami vyhľadávajú príležitosti ako otestovať svoje schopnosti, resp. kde by sa mohli porovnať s inými, začínajúcimi atlétmi.

Reprezentovanie gymu sa spája aj s mnohými výhodami a programingom, ktorý sa dostáva len atlétom so 4 hviezdami na hrudi. Áno aj to je Base Gym. Každému kto nás reprezentuje na akomkoľvek podujatí sa snažíme maximálne pomáhať a dosahovať stanovené ciele. Je radosť keď atlét prekoná svojho trénera, resp. získa na súťaži zopár nových skúseností, bez ohľadu na umiestnenie. Ostatne, prečítajte si pár slov od jednej našej z najvernejších klientiek Adi Ľuptákovej. Sme na vás hrdý!!!

Video z tejto akcie: https://www.youtube.com/watch?v=rab3sucQBzE


Kubo vymyslel, my sme sa nechali nahovoriť a Base Gym Team v zložení Zuzka, Saška, ja Kubo bol pripravený sa predstaviť na amatérskej súťaži v Brne. Organizátori na sociálnej sieti sľubovali srandu, vypotenie vianočných koláčov, nabudenie sa na nový rok pozitívnou energiou do trénovania a života. To čo sľúbili, aj dodržali a WODy boli náročné, ale jednotlivé cviky zvládnuteľné. Vstávanie o štvrtej ráno, 1. heat o jedenástej, posledný najdlhší o štvrtej poobede, to bolo nič oproti vyhlasovaniu výsledkov. Dúfali sme v pódiové umiestnenie, ale 2 prvé miesta milo prekvapili a natešení sme sa mohli ísť konečne riadne najesť.

Musím pochváliť organizátorov, pretože všetko išlo podľa rozpisu, vytvorili super atmosféru v naozaj krásnom gyme. Každému z nás to dalo veľa. Víťazi musia hľadať profesionálne súťaže, Saška zistila, že zvládne oveľa viac ako si myslí a ja musím popracovať na kondičke. Skvelý víkend za nami a môžeme na sebe pracovať ďalej, ciele sme si dali, teraz už len, aby sme ich naplnili

IMG 7412

IMG 7428
  
 
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2018 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design