Entry Kurz

Entry Promo

Zmeň svoj životný štýl vďaka, ktorému dosiahneš KONDÍCIU akú si nikdy nemal a staň sa lepším človekom! V BaseGym Banská Bystrica Ti ponúkame pomocnú ruku na tejto ceste. Otvárame trojtýždňový kurz pre všetkých odvážnych, ktorí sa rozhodli pre zmenu!

Najbližšie kurzy:

  9.1.2018


Prihláška TU


BaseGym kurz pre začiatočníkov vznikol na základe dlhoročných skúseností, aby Ťa čo najlepšie pripravil na jednotlivé tréningy. Počas šiestich lekcii Ťa oboznámime s terminológiou, základnými cvičebnými postupmi, so systémom a štruktúrou tréningu filozofie CrossFit a mnoho ďalšieho. Tak aby si mohol neskôr plnohodnotne nastúpiť na skupinové tréningy.

Kurz je vyhlásený priebežne počas celého roka v priemere raz mesačne obsahuje 6 x 75min tréningových jednotiek s kvalifikovaným a skúseným trénerom. Spoznaj komunitu skvelých ľudí a pracuj cieľavedomo na svojom zdravom životnom štýle spolu s nami!

Každý musí absolvovať všetky časti kurzu aby mohol neskôr navštevovať skupinové tréningy.
Pokiaľ sa ti nebude dať niektorú časť kurzu absolvovať, budeš si ju môcť nahradiť po dohode s trénerom.

Cena kurzu je len 30 Eur.
Alebo telefonicky na: 0918 964 525
e-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

bg-kurz-zaciatocnikov2

ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2018 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design