Entry Kurz


Zmeň svoj životný štýl vďaka, ktorému dosiahneš KONDÍCIU akú si nikdy nemal a staň sa lepším človekom! V BaseGym Banská Bystrica Ti ponúkame pomocnú ruku na tejto ceste. Otvárame trojtýždňový kurz pre všetkých odvážnych, ktorí sa rozhodli pre zmenu!

Najbližšie kurzy:
  3.10.2017
31.10.2017
28.11.2017

Prihláška TU


BaseGym kurz pre začiatočníkov vznikol na základe dlhoročných skúseností, aby Ťa čo najlepšie pripravil na jednotlivé tréningy. Počas šiestich lekcii Ťa oboznámime s terminológiou, základnými cvičebnými postupmi, so systémom a štruktúrou tréningu filozofie CrossFit a mnoho ďalšieho. Tak aby si mohol neskôr plnohodnotne nastúpiť na skupinové tréningy.

Kurz je vyhlásený priebežne počas celého roka v priemere raz mesačne obsahuje 6 x 75min tréningových jednotiek s kvalifikovaným a skúseným trénerom. Spoznaj komunitu skvelých ľudí a pracuj cieľavedomo na svojom zdravom životnom štýle spolu s nami!

Každý musí absolvovať všetky časti kurzu aby mohol neskôr navštevovať skupinové tréningy.
Pokiaľ sa ti nebude dať niektorú časť kurzu absolvovať, budeš si ju môcť nahradiť po dohode s trénerom.

Cena kurzu je len 30 Eur.
Prihlášky posielaj na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
Alebo telefonicky na: 0918 964 525

bg-kurz-zaciatocnikov2
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2017 Base Gym Banská Bystrica.
Všetky práva vyhradené.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design