Base Gym Banská Bystrica

V časoch, keď sa ľudia v neustálej túžbe za dokonalým telom potia na strojoch vo fitness centrách, sa začíname obzerať po niečom novom, nevyskúšanom, netradičnom a hlavne hľadáme cestu, ako by sa naše tréningy nedostávali do stáleho stereotypu.

Tréningy na báze CrossFit ponúkajú nové a nové prvky, variácie, zďaleka obchádzajú stereotyp a rozvíjajú komplexne celé telo. To vyzerá viac „atleticky“, v zmysle celku ako takého, výkonnosť narastá a na dobre vybudovaných základoch, ktoré sú pre nás alfou a omegou, vieme postupne stavať: pridávať cvičenia s Kettlebellmi, hrazdou, ako aj náročnejšie gymnastické prvky a neskôr i obávané, ale nakoniec vždy obľúbené vzpieračské cviky. 

Mnoho ľudí si myslí, že aby mohli začať cvičiť CrossFit, musia predtým niekde potrénovať a zlepšiť svoju kondíciu. Je to najväčší mýtus týkajúci sa tohto cvičenia. Tréningy na báze CrossFitu vychádzajú z funkčných každodenných pohybov a našou prioritou je naučiť našich klientov všetko cvičiť absolútne správne, úplne od základov a obtiažnosť vždy prispôsobovať individuálnym možnostiam. Aj kvôli tomu organizujeme takmer každý mesiac tzv. Entry kurz, kde počas 6 tréningových hodín prejdeme spoločne všetkými CrossFit cvikmi a budujeme vzájomnú dôveru. 

Naši tréneri sú pripravení reagovať vždy na individuálne limity každého atléta a prvoradou prioritou je vždy radosť zo športu, ktorý sa robí správne. 

Príďte to vyskúšať aj Vy!
 
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design