2% pre BaseGym Banská Bytsrica

Ahojte,
Blíži sa nám koniec odovzdania daňových priznaní viacerí z vás to už iste postrehli.

Každý daňovník či už je to Fyz. osoba, zamestnanec alebo firma má právo sám rozhodnúť kam daruje 2% zo sumy ktorú by zaplatil len tak štátu.

Naše občianske združenie nieje pre tento rok registrované v zozname prijímateľov, preto ťa chceme osloviť a s našim partnerským Gymom vo zvolene aby ste nám darovali vaše 2% a oni nám ich odovzdajú.

Base Gym už dlhšiu dobu pomáha ľuďom s fyzickou kondíciou, usporadúvaním rôznych akcii, súťaží spájame  množstvo ľudí a vedieme ich k skvalitneniu svojho života.

Venujeme sa tomuto športu už dlhšie a radi by sme zdokonalili pomôcky, prikúpili ďalšie,  vylepšili prostredie v ktorom sa dennodenne pohybujete a urobili tak váš tréning kvalitnejším ,aby sme sa tu mohli spolu ešte dlhú dobu stretávať a napredovať.

Preto ak si s nami spokojný a chcel by si pomôcť dobrej veci prosím daruj nám svoje 2% určite nám to pomôže a teba to nič nestojí.

V prílohe nájdeš tlačivá ako i presný postup čo s tým, je to veľmi jednoduché.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na teba.

Tlačivo na 2%.Postup krokov na poukazanie 2%.


Ďakujeme

Team BaseGym


Battle of Urpín 2019

Športové podujatie,
ktoré od roku 2011 spája všetkých nadšencov CrossFit-u. Organizované miestnym BaseGym-om.
Battle of Urpin je zárukou kvality.

1.6.2019 sa bude v Banskej Bystrici konať ďalšie kolo BOU, kde je každý srdečne pozvaný.

Kvalifikácia začína 1.4.2019 a každý atlét musí natočiť svoju kvalifikáciu do 14.4 a registrovať sa TU kde zapíše svoje skóre a vyplní prihlášku.
Do 21.4 bude kvalifikácia vyhodnotená a určí sa počet atlétov, ktorí postúpia na súťaž.
Do 30.4 bude možnosť platby a zároveň tak potvrdiť svoju účasť.

Mailom budeš vyzvaný na zaplatenie poplatku. Do poznámky počas prevodu uvedieš meno/mená atléta/atlétov.


Štartovné je vo výške 30€ktoré bude treba zaslať na č.účtu: 

Číslo účtu: SK4102000000003244110859 
Označenie banky: SUBA
SWIFT kód: SUBASKBX
VUB Banka a.s.
Námestie slobody6311/1 
97401 Banská Bystrica

Organizátor po zaplatení nevracia štartovné

Kategórie a počet postupujúcich:
30  Sport Woman 
50  Sport Man 
10  Elite Woman 
40  Elite Man 


(organizátor si vyhradzuje právo zmeny počtu atlétov v jednotlivých kategóriách podľa poradia z kvalifikácie)


Kvalifikačné video nájdete TU 

Všetky podrobné info ohľadne váh a štandardov nájdete v popise videa, stačí si to len rozkliknúť.
.
Team BaseGym Banská Bystrica

tešíme sa na spoločný event s vami :-)

Video instructions:

In the beginning of the video athlete have to tell his name, categorie in which he will compete
and show the standards which are requited.
During the whole video the athelete must be viewed .   
You have to record and show the barbell and kettlebell, the barbell can be loaded.

KB categories – elite men 32kg, women 24kg, sport men 24kg, women 16kg
Barbell categories – elite men 60kg, women 40kg, sport men 50kg, women 30kg

Your score will be the time after the first part of qualification A + number of reps from part B.
Part A you start with 21 KB swings and then 21 burpees, right after you do 15 and last 9.

Your score is the time in which you will finish.
Till the end of the 4 minute you will have rest and right on the 4 minute you have to start to do so many Thrusters as you can for another 2minutes.
That is your score for part B.

The excercises standards will be judged following the CF Games 2019 standards.
(KB swing russian, Burpees, Thruster is alloved from squat clean too.)

Write your score and send us your video link here: https://forms.gle/FMhouKoZNho6ztGZ9 BaseGym Reklama

Ešte nemáš svoj kúsok v Base Gyme?

Máme pre teba jedinečnú príležitosť zmeniť to.

BG plagat podllaha A1 final-page-0012

Pri príležitosti výmeny podlahy dávame možnosť každému z vás kúpiť si svoje miesto v gyme. Či už si firma alebo súkromná osoba, máš možnosť si zakúpiť svoje miesto na podlahe v gyme a zanechať tam nadlho svoju stopu. Je to možné už od veľkosti 1 metra štvorcového.
Na svoje miesto si môžeš zvoliť nápis, logo alebo čokoľvek Ťa napadne.

Projekt sa spúšťa od 1.4.2018 a platí do vypredania plochy. Podlaha a realizácia poltlače sa bude realizovať v letných mesiacoch júl/august.

Farba potlače bude jednotná, nie je možnosť voliť si farebné kombinácie.

Od teba len potrebujeme logo alebo text ktorý chceš dať umiestniť a výber miesta. Tvoj odkaz bude na ploche minimalne jeden až dva roky, no je veľký predpoklad že tam ostane oveľa dlhšie.

Denne nás navštevuje množstvo ľudí ktorí s tvojou reklamou prídu naozaj do tesnej blízkosti (napríklad pri angličákoch-face2face)

Ceny sú ľudové.
Nepremeškaj preto túto šancu a nechaj si rezervovať miesto, stačí len zavolať alebo osobne v gyme označ svoj štvorček a si tam.
Ak chceš byť medzi prvými volaj Ivanovi : 0918 964 525


playlist 1

Tešíme sa na tvoj nápad.

Team Basegym

Výstroj na bežky

Ako si vybrať správnu výstroj na bežky?

V bežkovaní rozoznávame dve základné bežecké techniky. Je to klasická technika a tzv. voľná technika (korčuľovanie, alebo po anglicky skate). Podľa toho, ktorej technike sa chceme venovať, podľa toho si vyberáme i výstroj.

Existuje aj takzvaná "kombi" výstroj, ktorá je použiteľná na obe techniky naraz, ale tú na začiatok určite neodporúčam, pretože Vám neumožní naučiť sa dokonale základy tak, ako by to malo byť. Veď každá technika má svoju krásu a kým sa naučíte jednu z nich poriadne, chvíľku to potrvá.

Mnoho ľudí, hlavne začiatočníkov, si nevie vybrať čo chce, keď zatiaľ neovláda ani jednu z nich. Máme síce v telke napozerané, aké to je krásne, ladné a ľahučké, no netreba zabúdať na to, že pretekári sa tomuto športu venujú od detstva a každoročne strávia stovky hodín a najazdia stovky kilometrov na snehu. Preto to naoko pôsobí ľahúčko, hlavne voľný štýl, ktorý sa mnohým zdá jednoduchší, keďže mnohí chodíme v lete na inline korčule. Ale zdanie klame. 

V skutočnosti každému začiatočníkovi odporúčam naučiť sa, alebo začať klasickou technikou. Je oveľa jednoduhšia a lepšie sa tu chápu zákonitosti toho, ako to na bežkách funguje. Je ľudskému telu prirodzenejšia. Keďže sa jazdí v stope, tá nás krásne drží a noha nám tak neuteká (čo je na začiatok lepšie, nakoľko bežka nemá hrany). Je to vo svojej podstate naozaj ľahké, no treba poznať základné princípy a osvojiť si ich správne čo najskôr, inak sa budeme stále trápiť, získame zlozvyky a nikdy si to naplno neužijeme - budeme sa len tak "šúchtať". :-) (Ten kto ma pozná, vie o čom hovorím.)

VÝSTROJ PRE KLASICKÚ TECHNIKU:

Pre klasickú techniku si vyberáme lyže mäkkšie, ako na voľnú techniku, spravidla dlhšie - cca 5-10cm vyššie, než je Vaša telesná výškaUpozorňujem, že lyže by mali byť zhruba adekvátne Vašej telesnej hmotnosti, toto treba prízvukovať predajcom/ľuďom v požičovniach. Pretože často sa stane, že požičajú/predajú lyže veľmi mäkké na Vašu telesnú hmotnosť a potom ich ľahko zlomíte keď sa dostanete do terénu (do priehlbiny a podobne). Alebo naopak, ak Vám dajú lyže príliš tvrdé na klasický štýl, stane sa to, že pri postavení na lyžu sa sklznica lyže pod vaším chodidlom nedotkne zeme (snehu), ostane nad ním a tým pádom by ste sa nemali "z čoho" odrážať. Lyže na klasickú techniku majú v strede lyže mazovú komoru, kam sa maže stúpací vosk, čo je pri klasickej technike veľmi podstatná vec. Na to, aby ste vedeli urobiť odraz, komora musí byť primerane namazaná, aby hore kopcom držala, ale dole kopcom kĺzala. Najmä v požičovniach si dobre skontrolujte čistotu tejto komory, a pokiaľ na nej vidíte zvyšky starého vosku, alebo iných nečistôt, požiadajte o ich odstránenie (napr. technickým benzínom). 


zonybezka

Pre úplných začiatočníkov však odporúčam lyže na klasickú techniku s takzvanými šupinami, známe ako "šupináče" :) kde nemusíte riešiť mazanie a trápiť sa s voskom, no i tu upozorňujem na tvrdosť lyže podľa váhy - môže to značne ovplyvniť Vaše pohodlie i pocit z bežkovania. Šupiny Vám síce značne naružia sklz na lyžiach smerom dole (budete pomalší), no hore kopcom Vám, naopak, výrazne pomôžu, lebo Vám lyža nebude podšmykovať.
Palice na klasickú techniku budú o cca 30 cm kratšie ako je vaša telesná výška - tu si dajte pozor. Buďte obzvlášť pozorní, hlavne keď si výstroj požičiavate, aby pútko na palici, do ktorého vkladáte zápästie, bolo nastaviteľné, dalo sa posúvať a nebolo natrvalo zauzlené, či poškodené, bez možnosti nastavenia na Vaše zápästie, má to svoj význam.
Topánky sú nižšie, než na voľnú techniku a nemajú spevnenie na členkovom kĺbe. Malo by sa v nich dať pohodlne chodiť (kráčať), podrážka je mäkkšia, ohýba sa, no v prvom rade sa v nich musíte cítiť pohodlne. Nesmú byť príliš tesné, ani príliš široké, aby vám v nich noha nelietala. 

langlauf

VÝSTROJ PRE VOĽNÚ TECHNIKU:

Pre voľnú techniku (korčuľovanie/skate) sa vyberajú trochu tvrdšie lyže, tiež ale podľa váhy, predajca/požičiavateľ Vám musí vedieť poradiť. Nie je na nich mazová komora a ani žiadne šupiny (!), výrazne by to ovplyvňovalo Váš beh. Dĺžka lyže je buď vo Vašej výške alebo max. do 5cm vyžšie ako ste Vy sám/sama.
Palice sú len o cca 20 cm kratšie ako vy sám/sama (sú teda dlhšie ako palice na klasickú techniku). Opäť veľký pozor si dajte a skontrolujte si pútka, ich funkčnosť, nastaviteľnosť, prípadné poškodenie (viď vyššie). 
Topánky na voľnú techniku sú v podrážke tvrdšie, sú vyššie, majú spevnený členkový kĺb na spevnenie nohy, keďže pohyb na lyži pri voľnom štýle je úplne iný. Už nás nebude držať žiadna stopa.

skate-styl

Pre začiatočníkov a ľudí ktorí sa zapájajú do nášho kurzu bežkovania odporúčam, ak je to možné, aby si výstroj na prvý krát určite požičali a zatiaľ nekupovali vlastnú. Je to len cca 15€ na deň, aby ste zistili, čo Vám vyhovuje a baví Vás, skôr, než vyhodíte peniaze za niečo, čo nie je pre Vás vyhovujúce. Predídete tak zbytočným komplikáciam a po kurze určite už budete vedieť, čo presne potrebujete a na čo si dať pri kúpe pozor.

CHCEM SA NAUČIŤ BEŽKOVAŤ

Kto by mal záujem vedieť, ako sa naučiť správnu techniku, neváhajte ma kontaktovať, alebo si prečítajte viac TU.

Prajem vám príjemne strávený čas na bežkách!

Štefan Oravec

BaseGym Banská Bystrica

FitMamina v Banskej Bystrici

Jedinečný koncept cvičenia s bábätkami pre všetky aktívne maminky. Inšpirácie na všakovaké športové aktivity s deťmi. Pretože materskú si treba užívať! Ponúkame vám:

 1. FitMamina Classic - cvičenie s deťmi v šatkách a ergonomických nosičoch, ale i bez nich, so špeciálnym zameraním sa na partie, ktoré sú počas každodennej starostlivosti o detičky najviac namáhané
 2. dynamické cvičenie s kočíkmi FitMamina Strollering® športová chôdza s kočíkom, popretkávaná rôznymi kardio a posiľňovacími cvikmi

FitMamina je určená pre všetkých aktívnych rodičov, či rodinných príslušníkov, ktorí chcú byť vo forme, no nemajú možnosť/nechcú nechať detičky počas svojho cvičenia niekde bez ich dohľadu.

FitMamina Classic:

 • Využitie nosenia dieťatka počas cvičenia v šatke alebo ergonomickom nosiči vytvára zaujímavý tréning, ktorý v sebe spája prvky posilňovania, funkčných pohybov, powerjogy, pilatesu a mnohé iné, a zvyčajne prebieha len s vlastnou váhou a váhou dieťatka. Záťaž si v priebehu cvičenia môže každý prispôsobiť svojmu tempu a fyzickej zdatnosti. Nie je potrebné sa naň nejako špeciálne vopred pripravovať. V letných mesiacoch cvičíme primárne v prírode, nejde o tanečné hodiny plné choreografií, ani o cvičenie detí. Výhodou tiež je, že naň nie je potrebné žiadne špeciálne vybavenie ani príprava a je prirodzené rovnako, ako samotné bytie. Spája nás totiž motto "Moveo ergo sum" - hýbem sa, teda som.
 • každý pondelok dopoludnia v mestskom parku pri Ekonomickej fakulte/v zimných mesiacoch v Brishka Dance Studio v centre mesta BB - ohľadom najbližšieho kurzu sa vždy informujte formou správy, alebo telefonicky

FitMamina Strollering®: 

 • Strollering® je outdoorové cvičenie na čerstvom vzduchu, ktorého základom je športová dynamická chôdza s kočíkom (nie beh!), ktorá je odborníkmi považovaná za najprirodzenejší a najefektívnejší druh pohybu, o to viac práve pre mamičky po pôrode. Efektívne kombinuje rýchlu športovú chôdzu s kočíkom s kardio-cvikmi a posilňovacími cvikmi, ktoré sú zamerané na precvičenie celého tela, aj na typicky problematické partie žien.
 • Rovnako, ako celé zameranie konceptu FitMamina, ide o jedinečný druh cvičenia, pri ktorom môže rodič spevňovať svoje telo, prípadne i chudnúť a to všetko za prítomnosti svojho dieťatka v kočíku, alebo na odrážadle. Tým, že rodič vezme so sebou dieťatko na lekcie, nielen, že nemusí zháňať opatrovanie, ale už od útleho detstva mu ide príkladom. Deti vnímajú, že hýbať sa je prirodzené a že šport patrí medzi každodenné bežné činnosti.
 • Strollering® vznikol z anglických slov „to stroll" (prechádzať sa) a „stroller" (kočík). Autorkou celého programu je Češka Mgr. Edita Berková. Viac informácií a všetko, čo so Strolleringom súvisí, sa môžete dozvedieť na www.strollering.cz, alebo na www.facebook.com/STROLLERING.
 • každú stredu a piatok dopoludnia na štadióne VŠC Dukla na Štiavničkách - prihlasovací formulár: https://goo.gl/forms/fg0CA1Q4orJimNbL2

Ako sa pripraviť na hodinu FitMamina Strollering®:

Účasť na lekcii si vyžaduje základnú kondíciu. Cvičenie nie je v žiadnom prípade vhodné pre mamičku v šestonedelí, mamičku po cisárskom reze do min. 4 mesiacov po zákroku, alebo tehotnú mamičku!

Hodina prebieha vo viacerých blokoch, ktoré navzájom spája dynamická rýchla chôdza s kočíkom. Dĺžka lekcie je 45 minút. Súčasťou môžu byť aj pohybové hry, cvičenie s loptami, s SM System, s X-band posilňovacími gumami a podobne.

Na hodinu si vezmite:

  • pohodlné oblečenie určené na cvičenie (napr. legíny/kraťasy, ktoré neobmedzujú v pohybe), ideálne je funkčné termoprádlo, ktoré odvádza pot (áno, spotíme sa), ľahká flexibilná obuv s pevnou pätou – tenisky (nie turistické topánky, nie sandále, nie žabky a podobne), v letných mesiacoch pokrývka hlavy/čelenka, v chladnejšom alebo premenlivom počasí neprefúkavá vetrovka a pod.
  • suché oblečenie na prezlečenie sa po hodine, ďalšia vrstva pre prípadné zahriatie (mikina..)
  • dostatok vody na pitie (aspoň 1liter, v období dojčenia pokojne aj viac)
  • dieťatku v kočíku zabaľte dostatok jedla a pitia, hračku, s ktorou sa môže zabaviť v prípade, že hodinu neprespí...
  • jednoznačne dobrú náladu a chuť posúvať svoje limity


FitMamina je životný štýl. Organizujeme i spoločné výlety s detičkami do prírody. 

Viac informácií: Mgr. Jana Oravcová, zakladateľka, kondičná trénerka I. stupňa (FF Univerzity Mateja Bela), certifikovaná lektorka cvičenia s bábätkami v šatkách a nosičoch, absolventka kurzu Panvové dno a diastáza pod vedením Mgr. Martiny Nakládalovej (fyziomami.com), certifikovaná lektorka programu Strollering®. Telefonický kontakt 0908 064 044. 

Facebook: www.facebook.com/fitmamina
Web: www.fitmamina.sk 


logo fitmamina Leto

File 6.2.18 13 09 34

Team BaseGym

Team BaseGym - to sú ľudia, ktorí sa rozhodli posunúť svoje limity a vyskúšať aj súťažnú formu CrossFitu.
Ak sa aj ty chceš stať jedným z pretekárov BaseGym Banská Bystrica, ponúkame Ti všetko, čo pre svoju prípravu potrebuješ!
Kvalitných trénerov, poradenstvo v oblasti stravovania, regenerácie a priestor na Tvoje tréningy - skupinové alebo individuálne. 

Advanced skupinu Team BaseGym vedie Pišta - stačí sa na neho obrátiť a prebrať s ním osobne Tvoje predstavy a možnosti.

team bg
team bg 2

Bežky ako mučiaci nástroj

      Tiež sa Vám pri predstave bežkovania vynorí obraz Vášho brodenia sa v hlbokom snehu,
kde päta 
vykĺza mimo os lyže, neustále Vám podšmykuje sklznica a ťažké palice sú Vám viac na škodu, ako na osoh?
     Cítite ten chlad, keď sa Vám do niekdajších členkových lyžiarskych topánok naberá sneh, pri
ceste dolu kopcom balansujete a mávate rukami ako v cirkuse, máte smrť v očiach, ste unavení
a máte chuť celú tú bežkársku výstroj zahodiť priamo v lese za najbližší smrek?

maxresdefault0a72f94a22d285b25f638fd4ff238f4f

Kým to vzdáte, zadržte!

Ak toto sú tie najbežnejšie predstavy ľudí o tom, čo je to bežkovanie a ako
vyzerá, je načase ich vyvrátiť.

Nebola by škoda ani to nevyskúšať iným spôsobom, správne?
Bežky už dávno nie sú tým známym synonymom trápenia a už dávno neslúžia len na turistický presun z bodu A do bodu B, ako tomu bývalo kedysi. Jeden z najzdravších športov vôbec, ktorý rozvíja celé telo a to všetko na čerstvom vzduchu v prírode mimo ruch miest, zažíva v súčasnosti svoj veľký návrat a reštart. Je vhodný pre všetky vekové a váhové kategórie, umožňuje zažívať radosť z pohybu zdravo a s ohľadom na Vaše fyzické možnosti, individuálne, alebo trebárs aj celou Vašou rodinou a priateľmi.

Každý, skutočne každý sa môže naučiť, ako stáť na lyžiach bezpečne,

ako si vychutnávať onen jedinečný kĺzavý pohyb, zapojiť pri ňom správne aj horné končatiny a s istotou a radosťou sa spustiť dole z kopca, na ktorý ste sa sami vyšplhali bez strachu z pádu, či úrazu.

S modernou výbavou nohy a telo lebedia. Je ľahká, funkčná, bezpečná. Drží stopu, drží nohu tam, 
kde má a čím viac ju využívate, tým väčšiu radosť Vám spôsobuje. Určite si svoje tempo a kochajte sa prírodou. Neberte sa tak vážne, veď o nič nejde. Na upravených bežeckých tratiach v okolitých kopcoch si na menšestri môžete zajazdiť klasickým i voľným (korčuliarskym štýlom). Nevadí, keď nepôjdete ako Marit Bjoergen , či Ole Einar Bjoerndalen. 
Choďte si svoje, nechajte si vyštípať líca.

Majte z pohybu radosť a robte ho správne.

galtur--c-maxum2015-03360
 • Že sa bojíte že budete vyzerať trápne? Určite menej, ako keď bežky zavrhnete skôr, než ich vyskúšate.
 • Že nemáte výstroj? Požičajte si, na jeden deň sa to dá už za cca 10€, môžete si vybrať, či chcete ísť klasickú alebo voľnú techniku, vyskúšať rôzne typy lyží, palíc a obuvi a následne sa rozhodnúť.
 • Že nemáte na to kondičku? Najvyšší čas ju začať získavať!
 • Že predsa nechcete začať sami? Neviete ako na to? Že nemáte parťáka, s ktorým vyraziť a vlastne ani neviete, kam na bežky ísť?

Nuž na to sme pre Vás v BaseGyme pripravili kurzy bežkovania, na ktorých zažijete množstvo zábavy,
naučíte sa všetko potrebné, čo Vás zaujíma, budete na čerstvom vzduchu v partii ľudí, ktorí tiež
urobili prvý krôčik a rozhodli sa zlepšiť svoju bežkársku techniku.

Bežkami môžete taktiež začať 
výrazne zvyšovať svoju kondíciu pre výkon akýchkoľvek iných športov, ktoré Vás zaujímajú. Naša spokojná 100-ka absolventov kurzov 2017 a 2018 Vám o tom povie svoje.
Urobte prvý krok:PRÍĎTE TO VYSKÚŠAŤ, tešíme sa na Vás!

timthumb

Prihlásiť sa a pozieť si termín môžete TU


Športová príprava detí

Všeobecná skupinová športová príprava detí je tréningový program pre športovcov ako i pre tých čo len chcú začať s nejakým športom, je zameraný hlavne na deti vo veku od 11-15 rokov.

Učíme sa tu základy cvikov tak aby boli technicky správne prevedené, získavame pohybový základ pre náročnejšie cviky, vytvárame si odolnosť voči zraneniam a získavame kondíciu pre zvládanie svojho športu.

Všeobecná príprava tvorená silovým a kondičným tréningom tvorí základ v príprave športovca.

Pri správnej technike a intenzite zaťaženia sú pozitíva silového tréningu: hlavneprevencia proti zraneniam, rozvoj oporného a pohybového aparátu, nárast sily, rýchlosti a výbušnosti.

Pozitívom kondičného tréningu detí je rozvoj aeróbnej a anaeróbnej vytrvalosti.

Tréning je každý pondelok a štvrtok o 15:00h. trvá 60 min a spočiatku sa platí za každý tréning zvlášť 4€.

Začíname 1.2.2018 o 15:00h

Prvý tréning je stále zdarma, po jeho absolvovaní sa rozhodnete či budete pokračovať.
Ak máte záujem kontaktujte nás0918964525- Ivan Hrnčiar

na prvý tréning zdarma stačí, keď len prídete načas a všetko potrebné sa dozviete na mieste


Nech deti športujú správne, aby boli zdravé

 Kondičná príprava detí 2.

Kettlebell amateur CHALLENGE Brno v podaní našich atlétov

Nebudeme obšírne opisovať túto akciu, ktorú si mimochodom naši odchovanci zorganizovali úplne sami, bez akejkoľvek našej podpory, alebo prehovárania, aby sa zúčastnili. O to krajší je pocit, keď sa ľudia pod vašim vedením dostanú do fázy, kedy sami vyhľadávajú príležitosti ako otestovať svoje schopnosti, resp. kde by sa mohli porovnať s inými, začínajúcimi atlétmi.

Reprezentovanie gymu sa spája aj s mnohými výhodami a programingom, ktorý sa dostáva len atlétom so 4 hviezdami na hrudi. Áno aj to je Base Gym. Každému kto nás reprezentuje na akomkoľvek podujatí sa snažíme maximálne pomáhať a dosahovať stanovené ciele. Je radosť keď atlét prekoná svojho trénera, resp. získa na súťaži zopár nových skúseností, bez ohľadu na umiestnenie. Ostatne, prečítajte si pár slov od jednej našej z najvernejších klientiek Adi Ľuptákovej. Sme na vás hrdý!!!

Video z tejto akcie: https://www.youtube.com/watch?v=rab3sucQBzE


Kubo vymyslel, my sme sa nechali nahovoriť a Base Gym Team v zložení Zuzka, Saška, ja Kubo bol pripravený sa predstaviť na amatérskej súťaži v Brne. Organizátori na sociálnej sieti sľubovali srandu, vypotenie vianočných koláčov, nabudenie sa na nový rok pozitívnou energiou do trénovania a života. To čo sľúbili, aj dodržali a WODy boli náročné, ale jednotlivé cviky zvládnuteľné. Vstávanie o štvrtej ráno, 1. heat o jedenástej, posledný najdlhší o štvrtej poobede, to bolo nič oproti vyhlasovaniu výsledkov. Dúfali sme v pódiové umiestnenie, ale 2 prvé miesta milo prekvapili a natešení sme sa mohli ísť konečne riadne najesť.

Musím pochváliť organizátorov, pretože všetko išlo podľa rozpisu, vytvorili super atmosféru v naozaj krásnom gyme. Každému z nás to dalo veľa. Víťazi musia hľadať profesionálne súťaže, Saška zistila, že zvládne oveľa viac ako si myslí a ja musím popracovať na kondičke. Skvelý víkend za nami a môžeme na sebe pracovať ďalej, ciele sme si dali, teraz už len, aby sme ich naplnili

IMG 7412

IMG 7428
  
 

CrossGym liga a súťaž Battle of Urpin

CrossGym Liga

Na spoločných tréningoch sme nahlas uvažovali, ako spojiť CrossFit komunitu na strednom Slovensku. Slovo dalo slovo a tak vznikla CrossGym Liga. A o čom to celé je?

Čítať ďalej...

ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design