BaseGym Reklama

Ešte nemáš svoj kúsok v Base Gyme?

Máme pre teba jedinečnú príležitosť zmeniť to.

BG plagat podllaha A1 final-page-0012

Pri príležitosti výmeny podlahy dávame možnosť každému z vás kúpiť si svoje miesto v gyme. Či už si firma alebo súkromná osoba, máš možnosť si zakúpiť svoje miesto na podlahe v gyme a zanechať tam nadlho svoju stopu. Je to možné už od veľkosti 1 metra štvorcového.
Na svoje miesto si môžeš zvoliť nápis, logo alebo čokoľvek Ťa napadne.

Projekt sa spúšťa od 1.4.2018 a platí do vypredania plochy. Podlaha a realizácia poltlače sa bude realizovať v letných mesiacoch júl/august.

Farba potlače bude jednotná, nie je možnosť voliť si farebné kombinácie.

Od teba len potrebujeme logo alebo text ktorý chceš dať umiestniť a výber miesta. Tvoj odkaz bude na ploche minimalne jeden až dva roky, no je veľký predpoklad že tam ostane oveľa dlhšie.

Denne nás navštevuje množstvo ľudí ktorí s tvojou reklamou prídu naozaj do tesnej blízkosti (napríklad pri angličákoch-face2face)

Ceny sú ľudové.
Nepremeškaj preto túto šancu a nechaj si rezervovať miesto, stačí len zavolať alebo osobne v gyme označ svoj štvorček a si tam.
Ak chceš byť medzi prvými volaj Ivanovi : 0918 964 525


playlist 1

Tešíme sa na tvoj nápad.

Team Basegym
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design