2% pre BaseGym Banská Bytsrica

Ahojte,
Blíži sa nám koniec odovzdania daňových priznaní viacerí z vás to už iste postrehli.

Každý daňovník či už je to Fyz. osoba, zamestnanec alebo firma má právo sám rozhodnúť kam daruje 2% zo sumy ktorú by zaplatil len tak štátu.

Naše občianske združenie nieje pre tento rok registrované v zozname prijímateľov, preto ťa chceme osloviť a s našim partnerským Gymom vo zvolene aby ste nám darovali vaše 2% a oni nám ich odovzdajú.

Base Gym už dlhšiu dobu pomáha ľuďom s fyzickou kondíciou, usporadúvaním rôznych akcii, súťaží spájame  množstvo ľudí a vedieme ich k skvalitneniu svojho života.

Venujeme sa tomuto športu už dlhšie a radi by sme zdokonalili pomôcky, prikúpili ďalšie,  vylepšili prostredie v ktorom sa dennodenne pohybujete a urobili tak váš tréning kvalitnejším ,aby sme sa tu mohli spolu ešte dlhú dobu stretávať a napredovať.

Preto ak si s nami spokojný a chcel by si pomôcť dobrej veci prosím daruj nám svoje 2% určite nám to pomôže a teba to nič nestojí.

V prílohe nájdeš tlačivá ako i presný postup čo s tým, je to veľmi jednoduché.

Vopred ďakujeme a tešíme sa na teba.

Tlačivo na 2%.Postup krokov na poukazanie 2%.


Ďakujeme

Team BaseGym


ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design