Beginers Kurz - Kurz začiatočníkov

Entry Promo

Najbližší kurz:  27.5.2019

Prihláška TU

 

Čo je to kurz začiatočníkov, tzv. Basic kurz? 
 
BaseGym kurz pre začiatočníkov vznikol, pretože množstvo ľudí má pred tréningom na báze crossfit akýsi rešpekt. Aby si zahodil pochybnosti, či niečo ovládaš, alebo kondične zvládneš, je tu základný kurz, kde Ťa počas šiestich lekcii oboznámime so všetkou terminológiou, základnými cvikmii, so systémom a štruktúrou tréningu filozofie CrossFit a mnoho ďalšieho. Tak aby si mohol neskôr plnohodnotne nastúpiť na skupinové tréningy a stať sa členom BG. Pokiaľ si takýto typ tréningu nikdy predtým neabsolvoval, je tento kurz aj podmienkou pre ďalšie cvičenie a účasť na tréningoch v našom gymePokiaľ sa ti nebude dať niektorú časť kurzu absolvovať, budeš si ju môcť nahradiť po dohode s trénerom. Vyhneme sa tak Tvojim zbytočným zraneniam, prípadne nesprávnej technike cvikov na hodinách, pri ktorých už nebýva až toľko času na korekciu chýb. 

Kedy bývajú kurzy?

Kurz je vyhlásený priebežne počas celého roka v priemere raz mesačne obsahuje 6 x 60min tréningových jednotiek s kvalifikovaným a skúseným trénerom. Spoznaj komunitu skvelých ľudí a pracuj cieľavedomo na svojom zdravom životnom štýle spolu s nami! Každý musí absolvovať všetky časti kurzu aby mohol neskôr navštevovať skupinové tréningy.

Ďalšie informácie

Cena kurzu je len 70 Eur.
Rezervuj si miesto TU  alebo telefonicky na: 0918 964 525

Zmeň svoj životný štýl vďaka, ktorému dosiahneš KONDÍCIU akú si nikdy nemal a staň sa lepším človekom!
V BaseGym Banská Bystrica Ti ponúkame pomocnú ruku na tejto ceste. ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design