CrossGym liga a súťaž Battle of Urpin

CrossGym Liga

Na spoločných tréningoch sme nahlas uvažovali, ako spojiť CrossFit komunitu na strednom Slovensku. Slovo dalo slovo a tak vznikla CrossGym Liga. A o čom to celé je?

CrossGym Liga je spoločným projektom gymov venujúcich sa funkčnému tréningu a tréningom využívajúcim princípy "CrossFit" na Slovensku. Jej cieľom je zapojenie všetkých nadšencov tohto nového odvetvia športu do amatérskej súťaže. Jedinečná možnosť otestovať si  svoju fyzickú, ale i vôľovú zdatnosť! CrossGym Liga sú cyklické závody, založené na princípoch CrossFit, venované predovšetkým rekreačným športovcom.

Cieľom je umožniť tým, ktorí pravidelne trénujú, porovnať si ostatnými úroveň ich fyzickej kondície, ale hlavne spojiť a rozširovať komunitu ľudí. ktorí CrossFit majú radi. Sekundárnym cieľom je tiež priblížiť tento zaujímavý spôsob tréningov širokej verejnosti.

cg liga

Náročnosť disciplín zostavujeme bez potreby využitia zložitejších techník tak, aby sa zapojiť mohol naozaj každý, kto ovláda aspoň základné princípy tréningov na báze CrossFit. S pribúdajúcim časom sa však náročnosť bude stupňovať.

Nech sa víťazom Ligy sa stane najkomplexnejší atlét!

cg liga 1.kolo

Viac na: www.crossgymliga.sk alebo  https://www.facebook.com/pages/CrossGym-Liga/1416820705239675?fref=ts

Battle of Urpin 
ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2019 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design