Kettlebell amateur CHALLENGE Brno v podaní našich atlétov

Nebudeme obšírne opisovať túto akciu, ktorú si mimochodom naši odchovanci zorganizovali úplne sami, bez akejkoľvek našej podpory, alebo prehovárania, aby sa zúčastnili. O to krajší je pocit, keď sa ľudia pod vašim vedením dostanú do fázy, kedy sami vyhľadávajú príležitosti ako otestovať svoje schopnosti, resp. kde by sa mohli porovnať s inými, začínajúcimi atlétmi.

Reprezentovanie gymu sa spája aj s mnohými výhodami a programingom, ktorý sa dostáva len atlétom so 4 hviezdami na hrudi. Áno aj to je Base Gym. Každému kto nás reprezentuje na akomkoľvek podujatí sa snažíme maximálne pomáhať a dosahovať stanovené ciele. Je radosť keď atlét prekoná svojho trénera, resp. získa na súťaži zopár nových skúseností, bez ohľadu na umiestnenie. Ostatne, prečítajte si pár slov od jednej našej z najvernejších klientiek Adi Ľuptákovej. Sme na vás hrdý!!!

Video z tejto akcie: https://www.youtube.com/watch?v=rab3sucQBzE


Kubo vymyslel, my sme sa nechali nahovoriť a Base Gym Team v zložení Zuzka, Saška, ja Kubo bol pripravený sa predstaviť na amatérskej súťaži v Brne. Organizátori na sociálnej sieti sľubovali srandu, vypotenie vianočných koláčov, nabudenie sa na nový rok pozitívnou energiou do trénovania a života. To čo sľúbili, aj dodržali a WODy boli náročné, ale jednotlivé cviky zvládnuteľné. Vstávanie o štvrtej ráno, 1. heat o jedenástej, posledný najdlhší o štvrtej poobede, to bolo nič oproti vyhlasovaniu výsledkov. Dúfali sme v pódiové umiestnenie, ale 2 prvé miesta milo prekvapili a natešení sme sa mohli ísť konečne riadne najesť.

Musím pochváliť organizátorov, pretože všetko išlo podľa rozpisu, vytvorili super atmosféru v naozaj krásnom gyme. Každému z nás to dalo veľa. Víťazi musia hľadať profesionálne súťaže, Saška zistila, že zvládne oveľa viac ako si myslí a ja musím popracovať na kondičke. Skvelý víkend za nami a môžeme na sebe pracovať ďalej, ciele sme si dali, teraz už len, aby sme ich naplnili

IMG 7412

IMG 7428
  
 

Spoločný projekt CrossGym Liga

S Pavlom Margetiakom z Mólo Gym vo Zvolene sme na spoločných tréningoch nahlas uvažovali, ako spojiť CrossFit komunitu na strednom Slovensku. Slovo dalo slovo a tak vznikla CrossGym Liga. A o čom to celé je?

Čítať ďalej...

História jednej lásky - Teamu BaseGym

Nie, nestačilo nám len tak si zacvičiť. Nestačilo nám robiť len to, čo ostatní vedľa nás. Ani občasné lichôtky dievčat, ani potľapkanie po chrbte od kamarátov, že je to celkom fajn...

Čítať ďalej...

CrossFit Open 2014

Fenomén menom CrossFit v posledných rokoch zažíva na Slovensku veľký boom a vďaka viacerým závodom a novým gymom sa dostáva do povedomia mnohých ľudí. Každý v tejto komunite vie čo je to WOD, AMRAP, REP alebo NOREP a pozná mená ako Rich Froning či Samanta Briggs, ktorí získali titul „Najviac FIT muž/žena sveta".

Dokonca známy magazín Forbes označil CrossFit Games 2013, ktoré sa uskutočnili v kalifornskom Los Angeles, za najväčšiu športovú udalosť roka. Ako Forbes písal v úvode, pre všetkých tých, ktorí stále považujú CrossFit za prechodné pobláznenie, ktoré rýchlo pominie, majú zlú správu. CrossFit tu zostane. A vo veľkom!

Open je prvý z dvoch kvalifikačných častí na CrossFit Games. Čo je najväčšia CrossFit súťaž na svete stretávajú sa tu už len tí najlepší z najlepších z rôznych kútov zemegule. 

Čítať ďalej...

Cross Challenge Pardubice 2014

Keď sa 50 tímov zúčastnilo na jednej z najväčších crossfitových tímoviek v Čechách a na Slovensku, v sobotu 15. 2. 2014 praskala Športová hala Dášická v Pardubiciach vo švíkoch. Nielen, že sme boli pri tom, ale úspešne sme zanechali svoj podiel kvapiek potu na doskách.
Sympatický Team BaseGym, v zložení Ivan Hrnčiar, Jozef Kubela, Štefan Oravec, Zuzana Šváčová a náš "kouč" Martin Hubka reprezentovali Banskú Bystricu a pri svojich výkonoch siahli až na svoje dno. Pardubická tímovka nie je pre padavky a za vidinou čo možno najlepšieho výsledku stojí veľká drina spočívajúca v niekoľko týždňovej príprave a vo výbuchu nadobudnutých schopností na preteku. Veď posúďte sami...

Čítať ďalej...

ikonka mobil
0918 964 525
ikonka domcek
1st CF camp Banská Bystrica
Starohorská 1
ikonka facebook
Copyright © 2017 Base Gym Banská Bystrica. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je voľne šíriteľný softvér vydaný podľa GNU General Public License.
CrossFit je registrovaná ochranná známka. Na našej stránke je značka "CrossFit" použitá na základe zákona o ochranných známkach 506/2009 Z.z., § 14 ods. 1 a to na účely bližšej špecifikácie služby, ktorú ponúkame.

Grafika murgasova.eu
Webdesign ZM Design