Starohorská 1, Banská Bystrica Po-Pia: 6.00 - 20:00

Prečo my

Všetci chceme viac. Viac sily. Viac energie. Viac výsledkov.

Metodológia BaseGymu doručí všetky tieto aspekty. A ešte oveľa viac. Náš tréning vás zmení nielen fyzicky, ale aj mentálne. To sa prejaví i mimo gymu

 

-Prečo by som si mal zvoliť BaseGym ako môj budúci gym?

Profesionálni tréneri a kontinuálne vzdelávanie

 • Už viac ako 6 rokov je BaseGym súčasťou našeho života a túto záľubu sa snažíme vďaka trénovaniu posúvať medzi ostatných. Každý tréner, ktorý u nás pôsobí prešiel mnoho kurzami a školeniami. O našej snahe o neustále vzdelávanie a posun kvality tréningového procesu hovoria aj naše výsledky. To samo o sebe z nás hneď nespravilo dokonalých trénerov. Snažíme sa k tomu približovať, pracovať na sebe a sústreďovať sa na tréning našich klientov = kamarátov.

Dostatok miesta a vybavenia

 • Od začiatku je pre nás hlavnou prioritou aby každý člen mal dostatok miesta na to aby vedel plnohodnotne odtrénovať. K tomu sme prispôsobili aj výber priestorov, v ktorých tréningy prebiehajú. Taktiež vybavenie máme zabezpečené v takom množstve, aby nikomu nič nechýbalo. Ale čo je najdôležitejšie, staráme sa o vybavenie a pravidelne ho udržiavame. Je naše a tak si ho ceníme najviac na svete. Čistota priestorov a vybavenia je pre nás veľmi dôležitá.

Trénovanie berieme osobne

 • Napriek tomu, že trénujeme skupinové tréningy, každý člen je pre nás osobnosť a profesionálne pristupujeme k jeho individuálnym potrebám. Snažíme sa porozumieť motivácii, cieľom ale aj problémom každého člena, aby sme vedeli dokonale prispôsobiť tréningový proces jeho potrebám. Počas tréningu je pre nás dôležité využiť čas naplno, aby sme mohli časom na každom členovi vidieť výsledok jeho tvrdej práce. Od prvého momentu sa zaujímame o každého individuálne ciele a spôsob akým sa k nim spoločne dopracujeme.

Dostatok skupinových tréningov na výber

 • Skupinové tréningy máme počas celého dňa, začíname už 6:30 ráno až do neskorého večera. Na výber je z viac ako 24 tréningov týždenne. Možnosti členstva sú veľmi jednoduché ale striktné. Chceme mať členov, ktorým záleží na ich napredovaní, práve preto sme zvolili len 2 možnosťi mesačného členstva. Možno tým odradíme sviatočných športovcov, no o to viac času vieme venovať práve vám, našim členom.

Budovanie komunity

 • Slovo komunita je v BaseGyme jedno z najčastejšie používaných slov, no pre nás je to viac ako len fráza. Trávime celý deň v gyme, stretávame sa dennodenne s členmi. Nie je to len o samotnom tréningu ale aj o aktivitách mimo. Nemáme problém vybehnúť večer von keď sa nájde vôla. Nie každý je len športovec, my sami sme boli „kancelárske krysy“ a tak veľmi dobre rozumieme, že gym má byť miesto kde sa dajú zahodiť starosti za hlavu. Držíme sa hesla, že to pre vás má byť  Najlepšia Hodina dňa.

Stále nevieš či sme tí praví?

 • V pohode. Príď sa len pozrieť, na pár minút a zistíš, či ti to vyhovuje. My sa budeme snažiť spraviť všetko preto aby si neľutoval. Napíš nám alebo zavolaj ak máš akékoľvek otázky.

Kontakt

V čom sme iní?

Našou prioritou je zabezpečiť 100% kvalitu tréningu v zmysle hesla „Constantly varied“, čo znamená, že potrebujeme dostatok každého náradia aby sme mohli vytvárať stále nové unikátne tréningy.  Kapacita každého vedeného tréningu je obmedzená tak, aby každý mohol naplno využiť svoj potenciál a mal k dispozícii všetko potrebné náradie a zároveň aby mal možnosť odcvičiť každý tréning bezpečne a s dostatkom priestoru. Je zbytočné rozpisovať aké máme k dispozícii vybavenie, hlavné je, že je ho toľko, že vás tréning neomrzí a stále bude niečim unikátny :)

Malé pravidlá, ktorými sa riadime:

 • Príď na tréning načas. To neznamená len prísť sekundu pred začiatkom tréningu, ale nechať si dostatok času na prezlečenie, odloženie vecí, prípadne sa samostatne rozcvičiť.
 • Nehanbi sa upratať po sebe. Odlož na miesto použité náradie. Ak po tebe zostal pot prípadne krv, neboj sa vypýtať si hygienicke útierky na bare a utrieť po sebe.
 • Rešpektuj naše náradie. Nehádž na zem poloprázdnu činku len preto, že je to „cool“. Sú tréningy, kedy to bez toho nejde, ale vždy s rozumom a s ohľadom na bezpečnosť ľudí okolo. Naše vybavenie je ako stvorené na hádzanie na zem, ale nechaj si to na skúšanie PR. Nikdy nepúšťaj na zem prázdnu činku bez kotúčov. Vždy ju polož.
 • Ak si všimneš pokazené náradie alebo uvoľnenú konštrukciu alebo jednoducho niečo nefunguje, daj nám hned vedieť. Je pre nás prioritou aby bolo všetko v 100% poriadku pripravené na plnohodnotný tréning.
 • Nepodvádzaj. Sám by si sa naštval, keby vedla teba niekto skončil prvý a podvádzal. Nerob to tiež. O nič nejde. Maximálne v daný deň „nevyhráš“.
 • Nauč sa počítať. Ak sa stratíš v počtoch, je to blbé, ale tvoje ďalšie opakovanie je číslo 1. Ak sa často mýliš, kľudne si zaznač počty na tabuľu
 • Trénuj so skupinou. Pre začiatočníkov je to najlepšia cesta ako sa zlepšiť míľovými krokmi. Ak si už pokročilý a chceš sa v niečom konkrétnom zlepšovať, nech sa páči. Ale nezabúdaj, že BaseGym je práve o neustálom menení tréningu. Stále pracujeme na dlhodobom tréningovom pláne na niekoľko týždňov dopredu, takže má hlavu a pätu a pri poctivom trénovaní určite prídu aj výsledky. Ak sa chceš zlepšiť v konkrétnej veci, venuj tomu čas pár minút pred alebo po tréningu, vždy sa nájde priestor.

Ak treba pomôž novému členovi. Každý z nás bol kedysi začiatočník a vieme aké môžu byť zo začiatku mätúce všetky tie cudzie názvy a špeciálne vybavenia.

Začni v BaseGyme